Fii eroul generației tale!
Contact: +40 761 228 781

Winners of the 2018th Youth Festival

Winners Youth Festival

28-31 August 2018, Neptun

Light Music , 6-9 years old cathegory

Oncică Raluca – Trofeul Grupei (chitara + trofeu mediu, diploma)
Soana Mihaela Bianca – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Calciu Anisia – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Folklore, 6-9 years old cathegory:

Gheorghe Bianca Nicola – Trofeul Grupei (chitara + trofeu mediu, diploma)
Păunoiu Alecsandra Elena – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Light music, 10-14 years old cathegory

Tănasă Anamaria Teodora – TROFEUL FESTIVALULUI (piesa dan lucian corb + chitara)

Soana Nicolae Cristian – Trofeul Sectiunii (chitara + trofeu mare+medalie)
Oncică Ioana – Trofeul Grupei (chitara + trofeu mediu, diploma)
Sicoe Andreea – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Ion Laura – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Niță Amalia – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Zamfir Lavinia – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Iosub Dumitra Cristina – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Neacșu Gabriela – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Hanu Bianca – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Diaconu Rebeka – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Bărbușoiu Andrei – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Moisa Alexandru Cosmin – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Ionescu Adrian – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Folklore, 10-14 years old cathegory

Albu Florentina – Trofeul Grupei (chitara + trofeu mediu, diploma)
Hogea Florina Denisa – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Neacșu Gabriela – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Colac Anisia – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Gelert Giulia – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Beraru Narcisa – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Savu Cristinel – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Șerban Octavian – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Grigore Miruna – duet cu Șerban Octavian – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Hurdubaia Sidonia Daniela – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Moisa Alexandru Cosmin – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Light Music, 15-25 years old cathegory

Iancu Alexandra Daniela – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Bădițoiu Francesca Alexandra – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Folklore, 15-25 years old cathegory

Girel Andrei Nicolae – Trofeul Sectiunii (chitara + trofeu mediu, diploma)
Pavel Brandusa – Trofeul Grupei (chitara + trofeu mediu, diploma)

 

Etno, 6-25 years old cathegory:

Tănasă Anamaria Teodora (chitara + trofeu mare, diploma)
Calciu Anisia – Premiul 1 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Moisa Alexandru Cosmin – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)

 

Creation, 6-25 years old cathegory:

Tănasă Anamaria Teodora – Trofeul Sectiunii ( chitara + trofeu mare, diploma )
Moisa Alexandru Cosmin – Premiul 2 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Ionescu Adrian – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)
Hurdubaia Sidonia Daniela – Premiul 3 (trofeu, medalie, oriflame, diploma)